Kadın Sağlığı Erkek Sağlığı

Evden Kan Alma Hizmeti

Yaptırmanız gereken testleri, laboratuvara giderek gerçekleştirmenize engel bir durumunuz varsa, size evinizin rahatlığında sağlık hizmeti veriyoruz.
Evinizden dışarı çıkamıyorsanız, yatağa bağımlı durumda ya da dışarı çıkmasında sakınca olan bir yakınınızın test yaptırması gerekiyorsa evden kan alma hizmetiyle işlemlerinizi sizin olduğunuz yere gelerek gerçekleştirebiliriz.

Evde kan alma hizmetimiz genel olarak laboratuarımıza gelmesi zor, yatağa bağımlı hastalar veya kronik hastalıkların takibi için tercih ediliyorsa da, bu hizmetten yararlanabilmek için kişinin hasta veya fiziki bir engelinin bulunması şart değildir. Kişinin kendisini herhangi bir neden dolayı dışarı çıkacak kadar iyi hissetmemesi, bulunduğu yerin konumu, laboratuara gidecek yeterli zamanının olmaması gibi durumlarda da evden kan alma hizmeti gerçekleştirilebilir.

Evden kan alma işlemi, en geç 2 saat içerisinde laboratuarımıza teslim edilir. Elab, evden kan alma hizmetini laboratuvar işleyiş prosedürüne uygun hareket ederek, alınan numuneleri uygun koşullarda saklayıp merkeze ulaştırır ve test sonrası en doğru sonuçları iletir.