Kadın Sağlığı Erkek Sağlığı
“Benim başarı konusunda bildiğim tek şey, başarmak konusundaki kararlılıktır”.
—William Feather

2002 yılında kurulan elab laboratuarlar grubu, klinik biyokimya, mikrobiyoloji, ve genetik dallarında hizmet vermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal alanda laboratuar hizmeti sunan elab laboratuarlar grubu kanıta dayalı laboratuar uygulama prensiplerini göz önüne alarak hizmet vermektedir.

MİSYON

Mesleğinde tecrübeli uzman ekibiyle, bireylerin sağlık alanındaki beklentilerinden daha fazlasını karşılamak koşuluyla dünya standartlarında sağlık hizmeti sunarak müşterilerimizin birinci tercihi olmak amacımızdır.

VİZYON

Sağlık sektörünün içine girdiği hızlı değişim sürecinin yakından takipçisi olup, sektördeki tüm yenilikleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm çalışanlarımız ve yönetimimiz ile, “İyi ve Doğru Laboratuvar Uygulamaları” ilkelerini örnek alarak ve ISO 15189 Standardı’nın şartlarını karşılayarak, yüksek kalitede hizmet veren ve dinamik kalite yönetim sistemimiz ile verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirmek; hedef ve kişisel gelişimleri doğrultusunda, aldığı eğitimlerle kendilerini sürekli yenileyen, konusunda uzman personelimizin etkin katılımı ile uluslararası standartları ve en son teknolojiyi takip ederek, her zaman doğru, güvenilir ve hızlı netice veren bir laboratuvar olmak ilkemizdir.

Laboratuvarımız uyguladığı testler için bilimsel temellere dayalı, önyargısız, etik kurallar çerçevesinde, hatasız ve son teknoloji ekipmanları ile profesyonel çalışma metotları uygulamaktadır. Kalite sistemimiz tüm sonuçlarımızın doğru, kesin ve güvenilir olmasını sağlar.

elab Laboratuvar olarak verdiğimiz tıbbi laboratuvar hizmetlerinde, bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik ilkelerine sadık kalarak ve etik değerlerden ödün vermeden, müşteri ihtiyaçları ve geri bildirimlerini göz önünde bulundurarak müşteri odaklı hizmet vermeyi kendimize hedef edindik.

Kuruluşundan bu yana düzenli bir şekilde hem eksternal hem de internal kalite kontrol programlarına katılan elab laboratuarlar grubunda testler ISO EN 15189 (Tıp Laboratuvarlarında Akreditasyon Kuralları) standardı ile yapılandırılmıştır.

Elab laboratuarlar grubu hem bireysel hizmetlerde hem de kurumsal hizmetlerde web tabanlı çözümler üreterek son kullanıcının laboratuar işlemlerinin kolaylaşmasını sağlamaktadır.

İstanbul, Esentepe, Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Fulya ve Kosova’da hizmetinizdeyiz.

Sağlığınız için uygulayabildiğimiz 2500 farklı testte en güvenilir sonuçlar.

Alanında uzman çalışanlarımızla tüm sağlık ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Kanıta dayalı laboratuvar uygulama prensiplerini göz önüne alarak hizmet veriyoruz.

7
MERKEZ
2500
FARKLI TEST
200
UZMAN ÇALIŞAN

EVDEN KAN ALMA HİZMETİ

Evinizden veya işyerinizden randevu alarak kan alma işlemini yapın, sonuçları hızlı ve güvenli bir şekilde faks, email veya web sitesi üzerinden öğrenin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

0 850 470 1 555 veya Online Randevu sayfasını kullanarak randevunuzu alın.

Mobil ekibimiz örnek alımından önce online sistem ile kaydınız açar. Barkod etiketlerinizi yazdırarak işlemlerinizi tamamlar. Bu sayede size ait örnekler gözünüzün önünde barkodlanarak etiketlenmiş olur.

Kan alma konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, kullandığı özel setler ile canınız acımadan kan alınma işlemini tamamlar.

Kredi kartı, mail order, havale veya nakit ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, ekibimiz anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinden provizyon işlemlerinizi gerçekleştirirler.

Sonuçlarınızı faks, e-posta veya size verilen şifre ile web sitemizin Online Sonuç kısmından öğrenebilirsiniz.