Kadın Sağlığı Erkek Sağlığı

Kadınlar İçin Wellness

Zinde, mutlu ve güzelliklerle dolu bir yaşam için vücudunuza hak ettiği ilgiyi, gıdaları ve sağlıklı yaşam tarzını sağlamanız gerekiyor.

Dengeli yaşam yönetimi olarak adlandırılan kurumsal wellness ile şirketler çalışanlarının üstündeki stresi azaltıp verimliliği yükseltebiliyor. Uluslararası şirketlerin %80’i de çeşitli boyutlarda kurumsal zindelik programlarını hayata geçirerek işe gelmeme, ilaç kullanımı ve hasta olma oranlarında önemli bir düşüş elde ediyor.

Wellness Council of America’nın verilerine göre, küresel arenada rekabet eden büyük şirketlerin %80’i çeşitli boyutlarda kurumsal zindelik programlarını hayata geçiriyor. Bu şirketler, uyguladıkları zindelik yaklaşımları sayesinde işe gelmeme, ilaç kullanımı ve hasta olma oranlarında önemli bir düşüş elde ederken, üretkenliği ise yüzde 25 civarında artırabiliyor.

Sağlık ve kaliteli yaşam için ihtiyaç duyulan, bilimsel çerçevede hazırlanmış tüm hizmetleri bir arada sunan Elab, kendini yeniden keşfetmek isteyenlere sağlıklı ve rahat bir yaşamın kapılarını açıyor.

Elab, “Wellness” kavramını bilimsel bir bakış açısıyla; uzman kadrosu, teknolojik alt yapısı, tıbbi donanımı ve kişiye özel koruyucu test ve laboratuvar uygulamaları ile birlikte sunuyor.
Sağlıklı olmaya ve güzel yaşamaya önem veren herkesi fark yaratan hizmetlerimizi “test etmeye” davet ediyoruz.