Kadın Sağlığı Erkek Sağlığı

Kurumsal Yerinde Hizmet

Mobil laboratuvar hizmetimizle kurumsal işyerlerine Elab hizmet kalitesinin götürülmesi önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor.

Bu amaçla, kurumlara büyük kolaylık sağlayarak, kurum çalışanlarını iş yerinden ayrılmadan tahlil yaptırabilme rahatlığını sunuyoruz.

Kurumsal yerinde hizmet ile önceden belirlenmiş ziyaret günlerinde örnek vererek tüm tahlillerinizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca, Elab laboratuvarının tüm özel sağlık sigortaları ile anlaşması olduğunu da belirtelim. Kurumsal yerinde hizmet ile bu anlaşmalardan faydalanabilirsiniz.

Elab bununla da kalmıyor, kurumsal anlaşma kapsamında çalışanlara özel sağlık sigortalarının kapsamı dışında kalan Gebelik, Genetik, Alerji, Wellness gibi testlerde özel indirimler sunuyor. Belirli dönemlerde kampanyalar ve bilgilendirme seminerleri / workshoplar düzenlemek amacıyla çalışanların sağlık konusunda daha bilinçli olmalarına yardım ediyor.

İş sağlığı alanında sistemin profesyonelleri için gelişmiş çözümler yarattık ve yaratmaya devam ediyoruz. Hedefimiz her zaman hizmet kitlemize güvenilir ve hızlı sonuçlar vermeye devam etmek olacak.