Kadın Sağlığı Erkek Sağlığı

Kalite Politikası

elab Laboratuvar olarak verdiğimiz tıbbi laboratuvar hizmetlerinde, bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik ilkelerine sadık kalarak ve etik değerlerden ödün vermeden, müşteri ihtiyaçları ve geri bildirimlerini göz önünde bulundurarak müşteri odaklı hizmet vermeyi kendimize hedef edindik.

Tüm çalışanlarımız ve yönetimimiz ile, “İyi ve Doğru Laboratuvar Uygulamaları” ilkelerini örnek almıştır. TURKAK tarafından akredite olan merkezimiz ISO 15189 lanoratuvar akreditasyon belgesine sahiptir.  Yüksek kalitede hizmet veren ve dinamik kalite yönetim sistemimiz ile verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirmek; hedef ve kişisel gelişimleri doğrultusunda, aldığı eğitimlerle kendilerini sürekli yenileyen, konusunda uzman personelimizin etkin katılımı ile uluslararası standartları ve en son teknolojiyi takip ederek, her zaman doğru, güvenilir ve hızlı netice veren bir laboratuvar olmak ilkemizdir.

Laboratuvarımız uyguladığı testler için bilimsel temellere dayalı, önyargısız, etik kurallar çerçevesinde, hatasız ve son teknoloji ekipmanları ile profesyonel çalışma metotları uygulamaktadır. Kalite sistemimiz tüm sonuçlarımızın doğru, kesin ve güvenilir olmasını sağlar.