harmony test

O Doğmadan Bilmelisin


Harmony Yeni Nesil Tarama Testi

Sadece bir kereliğine, basit bir kan verme işlemi ile %99.99 doğrulukla sonuç alabileceğiniz yeni nesil harmony NIPT testi, endişe dolu bekleyişlere son veriyor.

Down Sendromu ve Trizomi 18, 13 ve cinsiyet kromozom anomalilerin saptanmasında ileri teknoloji ürünü bu test ile yaklaşık bir hafta içinde sonuç alabilirsiniz.

Amniyosentezden Önce 1 Şansınız Daha Var

harmony test 10. gebelik haftasından itibaren güvenle uygulanmaktadır. Anne adayının kolundan özel bir tüpe alınan sadece 2 kan örneği ile laboratuvarımızda analiz edilen son derece güvenli ve doğru bir testtir.

Her NIPT testi Harmony Değildir!

Harmony NIPT test ROCHE Diagnostics tarafından lisanslandırılmış özel laboratuvarlarda çalışılmaktadır. Teste ait tüm güvenlik, kalite kontrol ve biyoinformatik işlemleri ROCHE Diagnostcs tarafından sürekli ve ayrıntılı bir şekilde takip edilmektedir. Üstün teknoloji ürünü bu testi diğer testlerden ayıran en önemli özellik; testin doğruluğunu sağlayan devasa biyoinformatik ağıdır.

NIPT Test Nedir?

Kadın doğum uzmanlarının mesleki dernekleri;  bebeğin kromozomal hastalıklar için değerlendirilebilmesi amacıyla gebe kadınlara prenatal testlerin önerilmesinin gerekliliği her toplantıda ifade etmektedir. Down Sendromu taraması için tüm gebe kadınlara önerilen rutin tarama testleri olarak bilinen ikili test, üçlü test ve ulrasonografi vb cerrahi işlem gerektirmedikleri için anne ve bebek açısından bir risk oluşturmazlar.  Cerrahi işlem gerektiren amniyosentez ve koryonik doku örneklemesi (CVS) ise invaziv prenatal tanı testleri olarak bilinen ikinci grubu oluşturur.

Son yıllarda yeni teknoloji ürünü yüksek hassasiyet ve özgüllüğe sahip Non-invaziv* DNA tabanlı testler doktorların kullanımına sunulmuştur. Bu testler anneden alınan kan örneği içerisinde bebeğe ait DNA’yı inceleyerek sonuç verir.

*Non-İnvaziv: Cilt içinden veya vücut içine aletler yerleştirme gerektirmeyen, vücudun içine işlemeyen işlemin genel adı

Anne ve Bebek için Hiçbir Tehlike içermez.

  • Anneden alınan kan örneğinde çalışılır.
  • Standart kan alma işlemi uygulanır
  • Hiçbir girişim içermez. Anne için hiçbir risk yoktur
  • Hiçbir girişim içermez. Bebek için hiçbir risk yoktur

Ne Zaman ve Kimlere Uygulanır?

  • Gebeliğin 10. haftasından itibaren uygulanabilir
  • İkiz gebeliklerde uygulanabilir
  • Tüp bebeklerde uygulanabilir

Testlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim formunu doldurun

Harmony Prenatal Test’in Türkiye’deki Lisansörü


Doktoruna Sor

Harmony Yeni Nesil Tarama Testi için soracağınız doğru sorular ile bebeğiniz ve kendiniz için en doğru kararı verebilirsiniz. Doktorunuza sorabileceğiniz sorular:

1- Yeni Nesil Tarama Testini Niçin Yaptırmalıyım?

2- Bu Testi Kaç Kez Yaptırmam Lazım?

3- Sonuçları Ne Zaman Alabilirim? 

4- Testin Bebeğime Bir Zararı Var mı? 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestRapor Örnekleri
Form Örnekleri